www.ondrejruml.cz/2019/01/13/skrill-online-casinos-2019//

Zapomenutý příběh (2018)

Netradiční vánoční album, které tvoří deset zbrusu nových písní autora Zdeňka N. Bričkovského , protkané průvodním slovem Boleslava Polívky, a nejznámější vánoční koleda Narodil se Kristus Pán. Tyto písně pak jedna po druhé jako střípky skládají dnes již tak trochu zapomenutý příběh – příběh o Ježíškovi.

Nápaditými aranžemi opatřil písně hudební skladatel David Rotter. Vedle zmíněných umělců se na nahrávce dále podíleli dětský sbor Iuventus Gaude z Jablonce nad Nisou a muzikanti, se kterými Ondřej Ruml spolupracoval již na předchozích projektech, ať už to bylo album písní Ježka, Voskovce a Wericha, nebo Horáčkův Český kalendář: Josef Štěpánek (kytary), Rasťo Uhrík (kontrabas, baskytar), Martin Rufer (piano)a Jana Bezpalcová (akordeon). Rytmickou složku v podobě cajonu a dalších všemožných perkusí hraje zpěvák sám. Umělecká díla vytvořila speciálně pro obal tohoto alba výtvarnice Jitka Chrištofová.

„Jsou to vlastně úplně obyčejné písničky, které – doufám – budou inspirovat. Nejde mi o to, aby po jejich poslechu všichni začali chodit do kostela, nebo se obrátili na víru. Přeji si jen, aby se člověk aspoň na chvilku zastavil, ztišil se a nechal ty písně na sebe působit,“ říká Ondřej Ruml.

Poslechněte si úryvky vybraných skladeb

Vánoce jsou tady

Ondřej Ruml | Zapomenutý čas

Králové

Ondřej Ruml | Zapomenutý čas

Světýlko

Ondřej Ruml | Zapomenutý čas