KONCERTY A PŘEDSTAVENÍ
2023
18.2. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
20.2. Rusalka, Studio Ypsilon, Praha
21.2. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, Kongresové centrum, Zlín
22.2. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, SONO Centrum, Brno
24.2. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, Městské divadlo, Varnsdorf
2.3. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, Divadlo Hybernia, Praha
5.3. Slavné narozeniny a my aneb Večerní jazz je lásky čas, Studio Ypsilon, Praha
7.3. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
10.3. One Man Show Nahubu, Jazz Dock, Praha
15.3. Swingový večer, KD Kyje, Praha
19.3. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
21.3. My Fair Lady, Severočeské divadlo, Ústí nad Labem
22.3. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, Městské divadlo, Jablonec nad Nisou
23.3. Rusalka, Studio Ypsilon, Praha
24.3. Johanka z Arku, Divadlo Kalich, Praha
30.3. Šanson, s Matej Benko Quintetem a Jihočeskou filharmonií
Metropol, České Budějovice
1.4. 20.let sboru Akcent, Liberec
2.4. Ondřej Ruml a Junior Big band, Společenské centrum – Kino 70, Dobruška
3.4. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, Adalbertinum, Hradec Králové
7.4. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
12.4. Šanson, s Matej Benko Quintetem a Jihočeskou filharmonií, Divadlo Oskara Nedbala, Tábor
14.4. Písně, šansony a dopisy, s Lenkou Novou, Sokolov
15.4. My Fair Lady, Severočeské divadlo, Ústí nad Labem
16.4. Galakoncert Orchestru Karla Vlacha a hostů, Kongresové centrum, Praha
19.4. Horáček GEN XYZ, Jatka 78, Praha
20.4. Horáček GEN XYZ, Jatka 78, Praha
21.4. Horáček GEN XYZ, Jatka 78, Praha
22.4. Horáček GEN XYZ, Jatka 78, Praha
23.4. Horáček GEN XYZ, Jatka 78, Praha
25.4. Horáček GEN XYZ, Jatka 78, Praha
26.4. One Man Show Nahubu, Divadelní klub, Jihlava
27.4. Rusalka, Studio Ypsilon, Praha
13.5. One Man Show, kostel sv. Václava, Opava
18.5. Under Presure s Queenie, Praha O2 arena
19.5. Under Presure s Queenie, Praha O2 arena
22.5. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, MKS Velký sál, Domažlice
23.5. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, Městské divadlo Kolín
27.5. Cibulka Open 2023, Usedlost Cibulka, Praha
1.6. Šanson, s Matej Benko Quintetem a Jihočeskou filharmonií, Sbor Českých bratří, Mladá Boleslav
2.6. Petr Hapka a jeho potměšilí hosté, Smetanův dům, Litomyšl
6.6. Rusalka, Studio Ypsilon, Praha
8.6. Písně, šansony a další harampádí, kostel sv. Bartoloměje, Hrádek nad Nisou
9.6. Slezská lilie, nám. Msgr. Šrámka 4, Ostrava
22.6. Písně, šansony a dopisy, Měšťanská beseda, Plzeň
23.6. Festival ŠPEK na vzduchu, Pavlínin dvůr, Šumperk
29.6. Pocta šansonu, Městské divadlo Brno
18.7. Jdeme na Ježka s Matej Benko Quintetem, Amfiteátr Kraví Hora, Brno
23.7. Písně, šansony a další harampádí, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Stříbro
12.8. Benefiční koncert, kostel sv. Štěpána, Řitonice
19.8. Koncert pod hvězdným nebem, s Orchestrem Karla Vlacha, Amfiteátr Loket
1.9. Mohelnický FolkFest, Mohelnice
10.9. Jdeme na Ježka s Matej Benko Quintetem, Jazz Dock, Praha
18.9. Rusalka, Studio Ypsilon, Praha
23.9. Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha, Nová scéna Narodního divadla, Praha
26.9. Slunce svítí všem, Obecní dům, Praha
29.9. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
30.9. Jdeme na Ježka s Matej Benko Quintetem, Mandava Jazz, Varnsdorf
1.10. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
2.10. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
10.10. Karel Černoch 80, Aldis, Hradec Králové
11.10. Karel Černoch 80, Divadlo Gong, Ostrava
14.10. Písně, šansony a dopisy s Lenkou Novou, Vsetínský jazzový festival, Vsetín
15.10. Johanka z Arku, Divadlo Kalich, Praha
18.10. Rusalka, Studio Ypsilon, Praha
20.10. Modrotisk 40, Eurocentrum, Jablonec nad Nisou
24.10. Lenka Nová: Lala Gala, Divadlo ABC, Praha
26.10. Rozhlasová tančírna s Rozhlasovým swingovým orchestrem, KD Metropol, Č. Budějovice
1.11. Karel Černoch 80, Kongresové centrum, Praha
5.11. Karel Černoch 80, Sprortovní hala Vodova, Brno
9.11. Písně, šansony a další harampádí, Kostel Církve bratrské, Praha - Šeberov
17.11. Svatocecilský koncert, KD Nechanice
22.11. Rusalka, Studio Ypsilon, Praha
24.11. Jdeme na Ježka s Jazz Quintem, Struny dětem, Divadlo Minor Praha
30.11. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
1.12. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
8.12. Zapomenutý příběh, DK Hodonín
10.12. Zapomenutý příběh, Otrokovická Beseda, Otrokovice
11.12. Benefiční koncert, Evangelický Kristův kostel, Ostrava
14.12. Vánoční večery, Studio Ypsilon, Praha
16.12. Zapomenutý příběh, Olšany
17.12. Zapomenutý příběh, Kino Máj, Doksy
22.12. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
31.12. Lazarus, Divadlo Komedie, Praha
Další koncerty upřesníme